Du bruger en browser, som ikke understøttes fuldt ud. Det betyder, at designet på siden ikke ser korrekt ud eller i værste fald ikke virker. Opdaterer du din browser, vil siden se korrekt ud.

Min browser er ikke understøttet?

Vi tilføjer løbende nye funktioner til systemet og tager nye teknologier i brug for at give dig som køber og som arrangør den bedste oplevelse. Det betyder desværre også, at vi ikke kan understøtte ældre browsere.

For at vi kan garantere, at systemet virker som forventet, skal du derfor opdatere din browser.

Du kan hente Chrome eller Firefox her:

Hent Firefox Hent Chrome

Edge: er installeret som standard i Windows 10. Kan du ikke bruge Windows 10 og Edge, så brug Chrome eller Firefox.

Safari: er installeret på Mac som standard. Opdater Mac OS for at få den nyeste version af Safari. Kan du ikke opdatere til nyeste version af MacOS, så brug Chrome eller Firefox.

Bliv bruger af Kom og Dans Danmarks medlemssystem

Opret dig som bruger af Kom og Dans Danmark medlemssystem

For at man kan tilmelde sig arrangementer hos Kom og Dans Danmark, skal man være oprettet som bruger af vores medlemsystem.

Du opretter du dig som bruger her.

Det er kun nødvendigt at gøre dette en enkelt gang. Ved alle efterfølgende tilmeldinger bruges kun mail adr. og telefonnr.

Bemærk venligst.

At oprette sig som bruger er ikke medlemsskab af Kom og Dans Danmark. Medlemsskab opnås kun ved tilmelding til et dansekursus i en af vores mange lokalforeninger.

Når du har gennemført oprettelsen som bruger, vil der gå et par minutter før alle data er ført over i vores medlemssystem. Du vil modtage en email når dette er sket. 

Vi registrerer kun navn, adr., alder, mail adr, telefon nr., samt lokalafdeling, som man tilknyttes. Alle data kan af brugerne ændres via link på vores hjemmeside. 

Bemærk