Du bruger en browser, som ikke understøttes fuldt ud. Det betyder, at designet på siden nogen steder ikke ser korrekt ud eller i værste fald ikke virker. Opdaterer du din browser, vil siden se korrekt ud.

Seniorhold 2019/20

Tidspunkt: lørdag d. 2. november 2019
172 deltager(e)

Seniorhold 2019/20

Tilmeld dit hold til turneringen her.

2.200 kr. pr hold.

Deltagere

Allan Christiansen

Allan Christiansen

Eigil Hansen

Jørgen Svenningsen

Rudi Bjerregaard

BK Nord

Erik Hermansen

Gert Villumsen

Jacob Schmidt Rasmussen

Torben Hjorth

Bent Hansen

Bent Hansen

Birthe Hansen

Bodil Würtz

Peter Würtz

Bent Jakobsen

Bent Jakobsen

Else Jakobsen

Søren Krab Larsen

Yvonne Berger Larsen

Cykelsmeden

Benny Marquart

Jes Bank

Jørgen Nielsen

Preben Taasti

Ejler Ejlersen

Bo Blunch

Ejler Ejlersen

Niels Andreasen

Søren Parbo

Flemming Dahl

Flemming Dahl

Geert Max Jørgensen

Georg Norris

Thomas Berg

GSB

Ejgil Sjøgaard

Kurt Bentzen

Per Møgelhøj

Svend H. Mathiesen

Gallmayer

Anne Merete Hedegaard

Bente Christensen

Peter Gallmayer

Søren Reib

Georg Aatorp

Georg Aatorp

Jørgen Priess

Svend Larsen

Vagn Søndergaard

Helge Hesselberg

Frank Paaskesen

Helge Hesselberg

Kate Reiter

Povl Sommer

Henning Nølke

Andreas Andersen

Henning Nølke

Ib Axelsen

Torben Dalsgaard-Hansen

Henrik Kruse Petersen

Henrik Kruse Petersen

Nis Graulund Hansen

Sigurd Lauge Pedersen

Stig Werdelin

Ivan Abel

Ivan Abel

Peter Basse

Peter Jacobsen

Torsten Bernes

Jens Abildgaard

Anny Lang

Else Lentz

Jens Abildgaard Jensen

Preben Knudsen

Jens Kjeldsen

Else Andersen

Jens Kjeldsen

Kjeld Kjeldsen

Verner Larsen

Jens Zeuthen

Benny Hedegaard

Christian Fogh Nielsen

Jens Zeuthen

Mogens Thorsager

John Maagaard

Elsebeth Maagaard

Ingelise Meiland

John Maagaard

Karsten Meiland

Jørgen Bentsen

Anne Nimb

Jens Krusaa

Jørgen Bentsen

Michael Soetmann

Robert Baldorf

Jørgen Røhl

Arne Mohr

Ejgild Johansen

Hans Werge

Jørgen Røhl

Karin Risom

Erik Lund

Karin Risom

Ole Vinberg Larsen

Steen Jacobsen

Karsten Dorph

Bente Dirksen

Eggert Cappeln

Henning Feirup

Karsten Dorph

Kofoed & co.

Helle W. Thrane

Mogens Müller

Ole Kofoed

Vera Petersen

Leif J. Madsen

Bodil Schrøder

Jens Brix Christiansen

Jørgen Christiansen

Leif J. Madsen

Lisbeth Smed

Helle Velschow-Rasmussen

Ib Hornbeck

Karen Hornbeck

Lisbeth Smed

Lissy Kristiansen

Inge Keiser

Lise Mikkelsen

Lissy Kristiansen

Niels Bræmer

Marius Lyhne-Knudsen

Marius Lyhne-Knudsen

Mogens Boysen

Mogens Nyvig

Uffe Poulsen

Ole Veje

Albert Mylius Nielsen

John Hansen

Ole Vøgg Veje

Tonny Hessel

Peter Møller Nielsen

Erik Guldhammer

Gitte Druedahl

Hanne Nielsen

Peter Møller Nielsen

På´en igen igen

Jytte Dahl

Knud Breum Sørensen

Peter Molander

Torben Lauritzen

Rødovre 1

Eivind Sveinbjørnsson

Gerda Silke Holm

Henrik Friis

Poul Larsen

Senna Madsen

Aase Midholm

Lone G. Jørgensen

Lotte Glensvig

Senna Madsen

Steen Schou

Dorthe Schaltz

Hans Christian Nielsen

Jørgen Cilleborg Hansen

Knud-Aage Boesgaard

Peter Schaltz

Steen Schou

Struer

Kirsten Madsen

Poul Bo Madsen

Poul Rahbek Sørensen

Steven Sidelmann Basnov

Svend Pedersen

Hans Perregaard

Per Frederiksen

Svend Pedersen

Vagn Overgaard

Terkel Lund-Nielsen

Bjørn Hafstrøm

Jesper Thøfner

Lone Bech

Mogens Bak

Terkel Lund-Nielsen

Torben Sværke

Helle Simon Elbro

Henrik Rübner-Petersen

Niels Anker

Torben Sværke

Ulla Tradsborg

Astrid Holdgaard

Erik Fjord Pedersen

Henrik Kristensen

Ulla Tradsborg

Vejle BridgeCenter

Bo Lisbjerg

Erik Brok

Otto Dahl

Søren Frandsen

Vendelboerne

Bente Pedersen

Christian Uldal

Henning Langbak

Svend Haugaard Andersen

steen bindslev

Finn Jensen

Flemming Øster

Ib Larsen

Steen Bindslev

villy christensen

Birthe Agersnap

Erik Agersnap

Ole Wagener

Villy Christensen