Du bruger en browser, som ikke understøttes fuldt ud. Det betyder, at designet på siden nogen steder ikke ser korrekt ud eller i værste fald ikke virker. Opdaterer du din browser, vil siden se korrekt ud.

3. division 2019/20

Tidspunkt: lørdag d. 5. oktober 2019
126 deltager(e)

3. division 2019/20

Tilmeld dit hold til 3. division her.

7.600 kr. pr hold. Rejsepulje (400 kr. pr. holddeltager) opkræves senere.

Deltagere

Aabenraa Bridge Center

Dirk Willecke

Jes Sundstrøm Brabrand

Jørn Jeppesen

Udo Thomsen Petersen

Cykelsmeden

Benny Marquart

Jens Kofoed

Johanne Bilde Kofoed

Jørgen Anker Pabst

Lars Peter Damgaard

Preben Taasti

Erik Wied

Erik Wied

Frederik Bjerregaard

Karsten Nissen Pedersen

Knut Blakset

Mads Berg

Stig Meno Farholt

Jan Jørgensen

Anders Møller Jensen

Birgitte Holm

Jan Jørgensen

Morten Skovsted Eriksen

Peter Rahbek Kraunsøe

Søren Kraunsøe

Jens Astrup

Bjørg Houmøller

Jens Astrup

Lars Ejskjær

Mikael Velschow-Rasmussen

Pim Bussink

Rasmus Kleiv Koch

Jens M. Thomsen

Annette Bjørn Jensen

Henning Gerner Mikkelsen

Jens M Thomsen

Jes Bank

Peter Frigaard

Zhou Liu

Kim Bo Petersen

Birger Jonasen

Bo Brink Laursen

Christian Snabe

Jesper Poulsen

Kim Bo Petersen

Perry Sjöberg

Kim Nørgaard

Kim Nørgaard Nielsen

Leif Øgaard

Ole Berg Kristensen

Peter Bjørnlund Nielsen

Peter Nielsen

Troels Husted Jensen

Kjeld Carsten Sørensen

Bo Thøgersen

Claus Sørensen

Kim Lysholdt

Kjeld Sørensen

Marie Henriksen

Claus Lund

Marie Henriksen

Susanne Buus Thomsen

Torsten Rasmussen

Michael Beck

Claus M Jensen

Kren Jacobsen

Michael Beck

Richardt Lisbygd

Mulvad

Jens Grann

Michael Mulvad

Morten Rasmussen Bune

Sophie Bune

Nell Rindahl

Henrik Ibsen

Henrik Nissen

Nell Rindahl

Niels Lund

Poul Larsen

Eivind Sveinbjørnsson

Kell Krogh

Michael Hvass Miller

Ole Raulund

Paw Algran

Poul Larsen

Preben Schmidt

Fredrik Jarlvik

Henrik Kruse Petersen

Kjeld Hansen

Preben Schmidt

Sigurd Lauge Pedersen

Tatyana Trendafilova

Steen Jacobsen

Henrik Carstens Laursen

Henrik Rübner-Petersen

Kim Jonassen

Lars Fugl

Michael Rübner-Petersen

Steen Jacobsen

Steffen Yding

Freddy Christiansen

Henning Kokborg

Henrik Erndahl Sørensen

Johan Bayer

Lars Holgaard

Steffen Yding

Svend Brassøe

Brian Nielsen

Michael Ankersen

Stener Glamann

Svend Brassøe

Søren Holst

Daniel Bang-Ortmann

Helge Hesselberg

Kate Reiter

Nils Wulff

Simon Ortmann

Søren Holst

Team ArbejdsmiljøEksperten

Jane Norgren

Jesper Kragh

Lars Søgård Hansen

Nis Rasmussen

Team Investeringsrådgivning

Dorte Cilleborg

Jan Rolf-Larsen

Lars Tofte

Majka Cilleborg Bilde

Michael Krogh Andersen

Søren Cilleborg Bilde

Varde Bridgeklub

Børge Larsen

Claus Bødskov

Erik Fjord Pedersen

Jørgen Madsen

Viborg

Eli Christensen

John Hansen

John Høgh

Niels Kristian Kristensen

Ole Vøgg Veje

Peter Boel Nielsen

Øjvind Hulgaard

Anders Hanberg Sørensen

Frederik Mørk

Jesper Bechsgaard

Jesper Gad

Lida Hulgaard

Øjvind Hulgaard