Du bruger en browser, som ikke understøttes fuldt ud. Det betyder, at designet på siden ikke ser korrekt ud eller i værste fald ikke virker. Opdaterer du din browser, vil siden se korrekt ud.

DM Mixedhold 2019

Tidspunkt: fredag d. 17. maj 2019 kl. 14:00 - søndag d. 19. maj 2019 kl. 17:00
Afmelding mulig frem til søndag d. 12. maj 2019
156 deltager(e)

DM Mixedhold 

Tilmeld dit hold til Danmarks hyggeligste turnering her.

1.500 kr. pr. hold

Der kræves medlemsskab af DBf for at deltage i Mixedhold.

Deltagere

"Forsøgskaninerne"

Frank Espersen

Jess Tillge

Lene Suh Nicolaisen

Tanja Christensen

"Takt & Tone"

Annette Prehn

Karin Bech

Thomas Svendsen

Tommy Schmidt Elholm

Andreas og blylodderne

Andreas Rolf-Larsen

Dorte Cilleborg

Jan Rolf-Larsen

Mette Drøgemüller

Morten Bilde

CHIPsene

Camilla Husted

Henning V. Mikkelsen

Ingelise Samuelsen

Peter Johansen

Coach and the Juniors

Charlotte Brandgaard

Christian Lahrmann

Sanna Clementsson

Stig Meno Farholt

Erik Lund

Erik Lund

Frank Paaskesen

Helle Simon Elbro

Kate Reiter

Eva Ricard

Birgitte Randrup

Eva Ricard

Flemming Bøgh-Sørensen

Karsten Vinther

Flemming Dahl

Charlotte Koch-Palmund

Dennis Koch-Palmund

Flemming Dahl

Trine Dahl

Flemming Poulsen

Bjørg Houmøller

Flemming Poulsen

Jonas Houmøller

Kirsten Steen Møller

Gallmayer

Anne Merete Hedegaard

Bente Christensen

Peter Gallmayer

Søren Reib

Hans Ringströmm

Bodil Nielsen

Hans Nielsen

Ole Smith Nielsen

Vivi Petersen

Henrik Laursen

Henrik Carstens Laursen

Henrik Rübner-Petersen

Karin Risom

Malene Laursen

JO

Claus Lund

Lars Peter Damgaard

Lida Hulgaard

Susanne Buus Thomsen

Jesper Buus Thomsen

Flemming Danielsen

Jesper Buus-Thomsen

Nadia Bekkouche

Signe Buus Thomsen

John Maagaard

Axel Raft

Elsebeth Maagaard

Ingelise Meiland

John Maagaard

Karsten Meiland

Susanne Raft

KOMPagniet

Karen Sørensen

Mette Koefoed

Ole Plam

Peter Højslev Petersen

Kombarean

Bettina Kalkerup

Helle Rasmussen

Henning Østergård

Jan Pedersen

Lotte Skaanning

Henrik Iversen

Lotte Skaanning

Tom Nørgaard

Trine Bilde

Michael Krefeld

Bente Bo Christensen

Bjarke Skovgaard

Gitte Spanggaard

Michael Krefeld

Ninnie Hansen

Lars Kirkegaard Nielsen

Lars Møller Sørensen

Ninnie Gøttsche Hansen

Rikke Capion Justesen

Ole Kofoed

Helle W. Thrane

Mogens Müller

Ole Kofoed

Vera Petersen

Peter Würtz:

Bent Hansen

Birthe Hansen

Birthe Kinnunen

Bodil Würtz

Peter Würtz

Veikko Kinnunen

Pigerne & Pallerne

Lise Reimann

Palle Holm Pedersen

Palle Reimann

Sus Vang

Ridderen og væbnerne

Lisbeth Vinberg Engel

Niels Jørgen Engel

Ole Vinberg Larsen

Rikke Kierulff Larsen

Saja

Anna Lise Friis

Asger Friis

Jørgen Madsen

Sonja Holmgaard

Stense Farholt

Henrik Caspersen

Nils Mønsted

Rikke Skov Mønsted

Stense Farholt

Team "PELS"

Bo Lønberg Bilde

Leise Hemberg

Lone Bilde

Rico Hemberg

Torben Sværke

Bente Breindal

Hanne Nielsen

Niels Anker

Torben Sværke

Ulla Tradsborg

Ellen Ejlskov Jensen

Henrik Kristensen

Knud Erik Jensen

Ulla Tradsborg

Vejle All Stars

Flemming Jørgensen

Kirsten Simonsen

Susanne Gydesen

Torben Ebbesen

Winni Simonsen